Makita DSP600ZJ LXT 2x18V, upotuspyörösaha (ilman akkua ja laturia)
Makita DSP600ZJ LXT 2x18V, upotuspyörösaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 330,37 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DSP600ZJ pyörösahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 330,37 € | 340,27 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DSP600ZJNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 427,15 € | 427,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DSP600ZJ - UpotuspyörösahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 481,90 € | 486,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DSP600ZJ 2X18V upotuspyörösaha runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
525 € | 530 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Akkupyörösaha Makita DSP600ZJ; 2x18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 544 € | 544 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DSP600ZJ Upotussaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 548 € | 550 € | Katso tuotetta ▸ |
330,37 €
427,15 €
481,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 530 €
525 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 544 €
544 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 550 €
548 €
Makita DSP600ZJ LXT 2x18V, upotuspyörösaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381844291, 0088381638999 |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 346 mm |
Leveys | 241 mm |
Korkeus | 272 mm |
Paino | 4,4 kg |
Terän halkaisija | 165 mm |
Nopeus | 6 300 rpm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/tool//DSP600ZJ.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
548 €
Keskihinta
476,05 €
Alin hinta
330,37 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.