Makita DSS501Z LXT 18V, pyörösaha (ilman akkua ja laturia)
Makita DSS501Z LXT 18V, pyörösaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 176,52 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita Pyörösaha DSS501ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 176,52 € | 176,52 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DSS501Z - PyörösahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 176,90 € | 181,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupyörösaha Makita DSS501Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 180,57 € | 180,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DSS501Z 18V 136mm akkupyörösaha runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 203,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita DSS501Z Pyörösaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 234,10 € | 236,09 € | Katso tuotetta ▸ |
176,52 €
176,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 180,57 €
180,57 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 203,90 €
199,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 236,09 €
234,10 €
Makita DSS501Z LXT 18V, pyörösaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381672894 |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 364 mm |
Leveys | 183 mm |
Korkeus | 201 mm |
Paino | 2,7 kg |
Terän halkaisija | 136 mm |
Nopeus | 3 600 rpm |
Valmistaja | Makita |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dss501z.html |
Työvalo | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
234,10 €
Keskihinta
193,42 €
Alin hinta
176,52 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.