Makita DUC303Z LXT 2X18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Makita DUC303Z LXT 2X18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 399,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ketjusaha Makita DUC303Z; 2x18 V; 30 cm laippa; (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 399,00 € | 399,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DUC303Z 2X18V akkuketjusaha runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
429,00 € | 433,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DUC303Z Ketjusaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 429,60 € | 431,59 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 399,00 €
399,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 433,90 €
429,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 431,59 €
429,60 €
Makita DUC303Z LXT 2X18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381832755 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
429,60 €
Keskihinta
419,20 €
Alin hinta
399,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.