Ryobi ONE+ R18MS216-0 (5133003597) 18V 216mm, katkaisu- ja jiirisaha (ilman akkua ja laturia)
Ryobi ONE+ R18MS216-0 (5133003597) 18V 216mm, katkaisu- ja jiirisaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 333,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Katkaisu- ja jiirisaha Ryobi R18MS216-0; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 333,00 € | 333,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ryobi ONE+ R18MS216-0 18V 216mm katkaisu- ja jiirisaha runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
369,00 € | 373,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Katkaisu- ja jiirisaha R18MS216-0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 419,00 € | 419,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Katkaisu- ja jiirisaha Ryobi R18MS216-0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 419,00 € | 431,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 333,00 €
333,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 373,90 €
369,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 419,00 €
419,00 €
Ryobi ONE+ R18MS216-0 (5133003597) 18V 216mm, katkaisu- ja jiirisaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4892210156952 |
Valmistaja | Ryobi |
Mitat | 14,8 |
Terän halkaisija | 216 mm |
Nopeus | 3 200 rpm |
Valmistajan tuotesivu | https://fi.ryobitools.eu/sahkotyokalut/sahat/katkaisu-ja-jiirisahat/r18ms216/r18ms216-0/ |
Akun jännite | 18 V |
Hintakehitys
Korkein hinta
419,00 €
Keskihinta
385,00 €
Alin hinta
333,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.