Aeotec Z-Wave Heavy Duty Smart Switch Gen5, älykytkin
Aeotec Z-Wave Heavy Duty Smart Switch Gen5, älykytkin osastosta Sähkötarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 55,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Aeotec Raskas kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 55,81 € | 62,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Aeotec Heavy Duty Smart SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 57,90 € | 62,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Aeotec Heavy Duty SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 109,90 € | 114,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Aeotec Heavy Duty Smart Switch (40a)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 99,20 € | 105,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AEOTEC HEAVY DUTY ÄLYKYTKIN GEN5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 119,95 € | 124,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
55,81 €
57,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 114,80 €
109,90 €
99,20 €
119,95 €
Aeotec Z-Wave Heavy Duty Smart Switch Gen5, älykytkin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 1220000012547 |
Valmistaja | Aeotec Limited |
Valmistajan tuotesivu | https://aeotec.com/outdoor-z-wave-switch/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
119,95 €
Keskihinta
88,55 €
Alin hinta
55,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.