Fibaro FGS-213 Single Switch 2, etävirtakytkin
Fibaro FGS-213 Single Switch 2, etävirtakytkin osastosta Sähkötarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 45,26 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fibaro Single Switch 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 45,26 € | 51,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fibaro FGS-213 -kytkentärele Z-Wave-järjestelmiin, 1 x 8 ANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä 8-10 päivässä | 53,95 € | 58,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fibaro FGS-213 -kytkentärele Z-Wave-järjestelmiin, 1 x 8 ANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 53,99 € | 58,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fibaro Single Switch 2 kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 55,95 € | 59,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fibaro - Single Switch 2 Z-WaveNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 61,90 € | 66,80 € | Katso tuotetta ▸ |
45,26 €
Toimitusaika perillä 8-10 päivässä
Hinta toimituskuluineen 58,45 €
53,95 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 58,89 €
53,99 €
55,95 €
61,90 €
Fibaro FGS-213 Single Switch 2, etävirtakytkin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fibaro |
EAN-koodi | 5902020528722 |
Valmistajan tuotesivu | http://manuals.fibaro.com/content/manuals/en/FGS-2x3/FGS-2x3-EN-T-v1.0.pdf |
Hintakehitys
Korkein hinta
61,90 €
Keskihinta
54,21 €
Alin hinta
45,26 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.