Bosch MFQ40302, sähkövatkain
Bosch MFQ40302, sähkövatkain osastosta Sähkövatkaimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 66,01 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Sähkövatkain MFQ40302 - 500 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 44 päivää | 66,01 € | 73,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Käsivatkain MFQ40302, mintunvihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 69,00 € | 69,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Styline MFQ40302 -sähkövatkain, turkoosiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 69,99 € | 74,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch MFQ40302Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 75,00 € | 78,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
66,01 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 69,00 €
69,00 €
Toimitusaika 23 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,89 €
69,99 €
75,00 €
Bosch MFQ40302, sähkövatkain
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242002777429 |
Valmistaja | Bosch |
Nopeusasetukset | 5 kpl |
Takuu | 24 kk |
Mitat | |
Korkeus | 8 cm |
Leveys | 14 cm |
Syvyys | 20 cm |
Hintakehitys
Korkein hinta
75,00 €
Keskihinta
70,00 €
Alin hinta
66,01 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.