Electrolux E3HB1-4GG, sauvasekoitin
Electrolux E3HB1-4GG, sauvasekoitin osastosta Sauvasekoittimet nyt edullisimmin kaupasta Prisma.fi hintaan 28,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux sauvasekoitin E3HB1-4GGNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 28,95 € | 33,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Create 3 sauvasekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
29,90 € | 34,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX E3HB1-4GG SAUVASEKOITINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 39,90 € | 45,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Create 3 E3HB1-4GG -sauvasekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,95 € | 44,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux Create 3 E3HB1-4GG -sauvasekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 39,99 € | 44,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sauvasekoitin Electrolux Create 3 E3HB1-4GGNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1_4_d | 41,90 € | 45,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sauvasekoitin Create 3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,90 € | 55,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Stavmixer Create 3 E3HB1-4GGNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,99 € | 56,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
28,95 €
29,90 €
39,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 44,45 €
39,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 44,89 €
39,99 €
Toimitusaika 1_4_d
Hinta toimituskuluineen 45,89 €
41,90 €
49,90 €
49,99 €
Electrolux E3HB1-4GG, sauvasekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543770656 |
Teho | 400 W |
Valmistaja | Electrolux |
Nopeusasetukset | 10 kpl |
Mitat | |
Leveys | 5,5 cm |
Korkeus | 40,1 cm |
Syvyys | 9,1 cm |
Paino | 0,7 kg |
Tilavuus | 0,6 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,99 €
Keskihinta
40,06 €
Alin hinta
28,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.