Kensington k52789WW SmartFit SoleMate Plus, jalkatuki kallistus- ja korkeussäädöillä
Kensington k52789WW SmartFit SoleMate Plus, jalkatuki kallistus- ja korkeussäädöillä osastosta Sekalaiset tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 66,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kensington SoleMate Plus -jalkatuki - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 66,81 € | 73,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington Jalkatuki SoleMate Plus Tilt/Height MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 68,90 € | 73,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington SoleMateâ„¢ Plus -jalkatuki, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 88,99 € | 93,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington Solemate Plus Foot Rest Black (K52789WW)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 8.5.2024 | 94,65 € | 99,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
KENSINGTON K52789WW JAKELUTELINE, MUSTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 109,00 € | 113,70 € | Katso tuotetta ▸ |
66,81 €
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 73,80 €
68,90 €
Toimitusaika 23 päivää
Hinta toimituskuluineen 93,89 €
88,99 €
Toimitusaika saatavilla 8.5.2024
Hinta toimituskuluineen 99,55 €
94,65 €
109,00 €
Kensington k52789WW SmartFit SoleMate Plus, jalkatuki kallistus- ja korkeussäädöillä
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Kensington |
Valmistajan tuotesivu | https://www.kensington.com/p/products/ergonomics/foot-back-rests/smartfit-solemate-plus-foot-rest-black/ |
EAN-koodi | 0085896527893 |
Hintakehitys
Korkein hinta
109,00 €
Keskihinta
85,67 €
Alin hinta
66,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.