Sprotek STD-713, tarkkuusruuvimeisselisarja, 15 meisseliä, taltta/philips/torx/hex, musta
Sprotek STD-713, tarkkuusruuvimeisselisarja, 15 meisseliä, taltta/philips/torx/hex, musta osastosta Sekalaiset tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 19,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sprotek STD-713 tarkkuusruuvimeisselisarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
19,90 € | 24,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sprotek Precision Screwdriver SetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 21,70 € | 27,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sprotek STD-713 - tarkkuusruuvimeisselisarja, 15 meisseliäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 21,90 € | 26,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 24,70 €
19,90 €
21,70 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 26,80 €
21,90 €
Sprotek STD-713, tarkkuusruuvimeisselisarja, 15 meisseliä, taltta/philips/torx/hex, musta
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4712106253247 |
Hintakehitys
Korkein hinta
21,90 €
Keskihinta
21,17 €
Alin hinta
19,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.