Natec NKZ-0942 (SATA 6Gb/s - 3.1 Gen 2) kovalevykotelo
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Natec Rhino GO (2.5", Serial ATA III, 6 Gbit/s, USB-liitettävyys) SDD/HDD-kotelo
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sisäisten kovalevyjen tarvikkeet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Sisäisten kovalevyjen tarvikkeet
-
alk. 103 €
CORSAIR iCUE 4000X RGB CC-9011205-WW/CC-9011204-WW, ATX-miditornikotelo
-
alk. 17 €
Ulkoinen kovalevykotelo 3,5" SATA
-
alk. 35 €
Deltaco K25682 ulkoinen USB kiintolevykotelo
-
alk. 15 €
Ulkoinen kovalevykotelo 2,5" IDE
-
alk. 87 €
RaidSonic ICY DOCK ToughArmor (M.2 NVMe SSD to PCIe 3.0 x4 Hot-Swap) MB840M2P-B, SSD-kovalevykotelo
-
alk. 12 €
Gembird EE2-U3S-6 (SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1)), kovalevykotelo
-
alk. 33 €
Silicon Power PD60 (M.2 PCIe NVMe SSD / M.2 SATA SSD - USB 3.2 Gen 2) SP000HSPSDPD60CK, kotelo
-
alk. 14 €
Gembird EE2-U3S-3-GL (SATA - USB 3.0) HDD-kovalevykotelo
-
alk. 80 €
ICY DOCK ToughArmor (2,5", SAS/SATA) MB991IK-B, SSD/HDD-kovalevykotelo
-
alk. 40 €
Ulkoinen kovalevykotelo 2,5"/3,5" SATA
-
alk. 34 €
ADATA XPG EC700G (M.2 PCIE/SATA SSD Enclosure USB-C 3.1) AEC700GU32G2-CGY, kiintolevykotelo
-
alk. 29 €
Icybox RGB (M.2 - USB 3.1, USB-C) IB-1824ML-C31, SSD-kotelo
-
alk. 34 €
Gembird HD32-U2S-5 (SATA - USB 2.0) kovalevykotelo
-
alk. 12 €
Gembird EE2-U3S-2-G (SATA 2.5'' - USB 3.0 HDD), kovalevykotelo
-
alk. 13 €
Gembird EE2-U3S-3-B (SATA - USB 3.0) kovalevykotelo
-
alk. 21 €
AXAGON EEM2-UG2 (M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) - USB 3.2 (Gen 2)), tallennusaseman SSD-kotelo
-
alk. 10 €
AXAGON EE25-XA3 (SATA 3Gb/s - USB 3.2 (Gen 1)), kovalevykotelo
-
alk. 20 €
Akasa Pi-4, itsenäisen alustan kotelo
Natec NKZ-0942 (SATA 6Gb/s - 3.1 Gen 2) kovalevykotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5901969407778 |
Valmistaja | Natec |
Mitat | |
Korkeus | 12,5 mm |
Leveys | 78 mm |
Syvyys | 132,5 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://natec-zone.com/product/rhino-c |
Liitettävyys | SATA |
Koko | 2,5 tuumaa |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 103 €
CORSAIR iCUE 4000X RGB CC-9011205-WW/CC-9011204-WW, ATX-miditornikotelo
-
alk. 17 €
Ulkoinen kovalevykotelo 3,5" SATA
-
alk. 35 €
Deltaco K25682 ulkoinen USB kiintolevykotelo
-
alk. 15 €
Ulkoinen kovalevykotelo 2,5" IDE
-
alk. 87 €
RaidSonic ICY DOCK ToughArmor (M.2 NVMe SSD to PCIe 3.0 x4 Hot-Swap) MB840M2P-B, SSD-kovalevykotelo
-
alk. 12 €
Gembird EE2-U3S-6 (SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1)), kovalevykotelo
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sisaisten-kovalevyjen-tarvikkeet/natec-nkz-0942-sata-6gbs-31-gen-2-kovalevykotelo/11120001
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.