Doom 3: BFG-edition, PS3-peli
Doom 3: BFG-edition, PS3-peli osastosta Sony PlayStation 3 -pelit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 17,63 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Doom 3 BFG Edition - Sony PlayStation 3 - FPSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 17,63 € | 23,62 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Doom 3 BFG Edition /PlayStation 3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 18,95 € | 22,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Doom 3 BFG Edition (Import) /PlayStation 3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 22,00 € | 25,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Doom 3: BFG Edition (US) PS3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-5 päivää | 24,90 € | 27,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Doom 3: BFG Edition PS3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 27,00 € | 29,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Doom 3: BFG Edition X360Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-9 päivää | 54,90 € | 57,30 € | Katso tuotetta ▸ |
17,63 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,90 €
18,95 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,95 €
22,00 €
24,90 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 29,40 €
27,00 €
Toimitusaika 2-9 päivää
Hinta toimituskuluineen 57,30 €
54,90 €
Doom 3: BFG-edition, PS3-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bethesda, Sony, Bethesda Softworks |
Valmistusvuosi | 2 012 |
Valmistajan tuotesivu | http://bethsoft.com/age |
Ikäraja | 18 |
Kategoria | |
Räiskintä | On |
Toiminta | On |
Lisätieto | Tuki uudenlaiselle tavalle kokea pelaaminen (Oculus Rift, 3D-tv jne..), uudistetut grafiikat. Sisältää alkuperäisen Doom I, Doom II ja Doom 3 lisäosan Resurrection of Evil. |
EAN-koodi | 0093155119772, 0093155119758, 0093155119734, 0093155118331, 0093155119840 |
Hintakehitys
Korkein hinta
54,90 €
Keskihinta
27,56 €
Alin hinta
17,63 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.