Assassin's Creed: Rogue Remastered, PS4 -peli
Assassin’s Creed: Rogue Remastered on uuden sukupolven pelikonsoleita varten 4K-grafiikkaan päivitetty versio vuoden 2014 hittipelistä PlayStation 4:lle. Nyt voit hypätä mukaan seikkailuun entistä terävämpien grafiikoiden viettelemänä ja kokea uudestaan ranskalaisten käymät sodat Pohjois-Amerikan alkuperäiskansoja vastaan vuonna 1751. Perusmekaniikaltaan alkuperäiselle pelille uskollinen Assassin’s Creed: Rogue Remastered PS4:lle seuraa assassiinien veljeskunnan nuoren jäsenen taistelua tämän omia veljiä vastaan, kun koko veljeskunta kääntyy häntä vastaan.
Assassin’s Creed: Rogue Remastered on uuden sukupolven pelikonsoleita varten 4K-grafiikkaan päivitetty versio vuoden 2014 hittipelistä PlayStation 4:lle. Nyt voit hypätä mukaan seikkailuun entistä terävämpien grafiikoiden viettelemänä ja kokea uudestaan ranskalaisten käymät sodat Pohjois-Amerikan alkuperäiskansoja vastaan vuonna 1751. Perusmekaniikaltaan alkuperäiselle pelille uskollinen Assassin’s Creed: Rogue Remastered PS4:lle seuraa assassiinien veljeskunnan nuoren jäsenen taistelua tämän omia veljiä vastaan, kun koko veljeskunta kääntyy häntä vastaan. Koe historialliset maisemat PlayStation 4:n ruudulla ja näe mm. New Yorkin kaupunki sellaisena kuin se oli kolmisensataa vuotta sitten. Bonuksena Assassin’s Creed: Rogue Remastered sisältää kaksi lisätehtävää, jotka sisältyivät myös alkuperäisen pelin deluxe-versioon. Vähemmän...
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Assassin's Creed: Rogue Remastered /PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 14,50 € | 18,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Assassin's Creed: Rogue Remastered - Sony PlayStation 4 - Toiminta/SeikkailuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 15,21 € | 21,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Assassin´s Creed Rogue Remastered (PS4)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 16,95 € | 20,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Assassins Creed Rogue Remastered PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 30 kpl varastossa | 18,99 € | 18,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Assassin's Creed: Rogue Remastered PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 19,90 € | 22,30 € | Katso tuotetta ▸ |
Assassin's Creed: Rogue Remastered, PS4 -peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaAssassin’s Creed: Rogue Remastered on uuden sukupolven pelikonsoleita varten 4K-grafiikkaan päivitetty versio vuoden 2014 hittipelistä PlayStation 4:lle. Nyt voit hypätä mukaan seikkailuun entistä terävämpien grafiikoiden viettelemänä ja kokea uudestaan ranskalaisten käymät sodat Pohjois-Amerikan alkuperäiskansoja vastaan vuonna 1751. Perusmekaniikaltaan alkuperäiselle pelille uskollinen Assassin’s Creed: Rogue Remastered PS4:lle seuraa assassiinien veljeskunnan nuoren jäsenen taistelua tämän omia veljiä vastaan, kun koko veljeskunta kääntyy häntä vastaan. Koe historialliset maisemat PlayStation 4:n ruudulla ja näe mm. New Yorkin kaupunki sellaisena kuin se oli kolmisensataa vuotta sitten. Bonuksena Assassin’s Creed: Rogue Remastered sisältää kaksi lisätehtävää, jotka sisältyivät myös alkuperäisen pelin deluxe-versioon.
Valmistajan tuotesivu | http://assassinscreed.ubi.com/en-us/games/assassins-creed-rogue.aspx |
Ikäraja | 18 |
Valmistusvuosi | 2 018 |
Kategoria | |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
EAN-koodi | 3307216044659, 3307216044475, 3307216044451, 3307216044529 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.