Catherine: Full Body, PS4 -peli
Catherine: Full Body PlayStation 4:lle on kekseliäs genrerajoja rikkova ongelmanratkaisupeli, joka sijoittuu päähenkilö Vincentin parisuhdesotkujen kyllästämään iltaelämään sekä yöllisten painajaisten surrealistiseen unimaailmaan. Catherine: Full Body perustuu vuoden 2011 Catherine-peliin, jossa Vincent tasapainottelee nykyisen tyttöystävänsä sekä uuden ihastuksen aikaansaamien tunnekuohujen ristivedossa. Catherine: Full Body tuo kolmiodraamaan mukaan vielä Vincentin naapuriin muuttavan pianistitytön, jonka myötä poikaparan pakka menee entistä pahemmin sekaisin. Tervetuloa tohinaan, jossa oikea valinta on enemmän tai vähemmän pohjimmiltaan pelkkä mielipidekysymys.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Catherine: Full Body (PS4)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
18,95 € | 22,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Catherine: Full Body - Sony PlayStation 4 - Toiminta/SeikkailuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 20,43 € | 26,42 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Catherine Full Body PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 kpl varastossa | 21,99 € | 21,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Catherine: Full Body PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | varastossa | 24,95 € | 24,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Catherine: Full Body PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 27,90 € | 30,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Catherine: Full Body (PS4)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 54,95 € | 58,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Catherine: Full Body, PS4 -peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaCatherine: Full Body PlayStation 4:lle on kekseliäs genrerajoja rikkova ongelmanratkaisupeli, joka sijoittuu päähenkilö Vincentin parisuhdesotkujen kyllästämään iltaelämään sekä yöllisten painajaisten surrealistiseen unimaailmaan. Catherine: Full Body perustuu vuoden 2011 Catherine-peliin, jossa Vincent tasapainottelee nykyisen tyttöystävänsä sekä uuden ihastuksen aikaansaamien tunnekuohujen ristivedossa. Catherine: Full Body tuo kolmiodraamaan mukaan vielä Vincentin naapuriin muuttavan pianistitytön, jonka myötä poikaparan pakka menee entistä pahemmin sekaisin. Tervetuloa tohinaan, jossa oikea valinta on enemmän tai vähemmän pohjimmiltaan pelkkä mielipidekysymys.
Valmistajan tuotesivu | http://www.catherinethegame.com/fullbody/home_eu.html |
Ikäraja | 18 |
Valmistusvuosi | 2 019 |
Kategoria | |
Puzzle | On |
Seikkailu | On |
Valmistaja | Atlus, Sony, Koch Media |
EAN-koodi | 5055277035199, 5055277035250 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.