For Honor, PS4-peli
For Honor PlayStation 4:lle marssittaa taistelukentille kolme soturiryhmää, joista sinä voit valita omasi. Ritarit, samurait ja viikingit ottavat toisistaan mittaa verisissä voimainkoitoksissa, joissa taktikointi ja hyvät refleksit ovat kultaakin kalliimpia. For Honor on täynnä toimintaa ja taisteluita, joissa voit valloittaa vihollisen linnakkeet ja samalla ratkaista oman kansasi kohtalon. Yksinpelikampanjan lisäksi For Honor tarjoaa mahdollisuuden myös co-op ja deathmatch-moninpeleihin.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
For Honor - Microsoft Xbox One - ToimintaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 14,67 € | 20,66 € | Katso tuotetta ▸ | ||
For Honor - Sony PlayStation 4 - ToimintaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 16,59 € | 22,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
For Honor PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 kpl varastossa | 14,99 € | 14,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
For Honor /PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 19,95 € | 23,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
For Honor PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-5 päivää | 24,90 € | 27,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
For Honor, PS4-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaFor Honor PlayStation 4:lle marssittaa taistelukentille kolme soturiryhmää, joista sinä voit valita omasi. Ritarit, samurait ja viikingit ottavat toisistaan mittaa verisissä voimainkoitoksissa, joissa taktikointi ja hyvät refleksit ovat kultaakin kalliimpia. For Honor on täynnä toimintaa ja taisteluita, joissa voit valloittaa vihollisen linnakkeet ja samalla ratkaista oman kansasi kohtalon. Yksinpelikampanjan lisäksi For Honor tarjoaa mahdollisuuden myös co-op ja deathmatch-moninpeleihin.
Valmistajan tuotesivu | https://www.ubisoft.com/en-US/game/for-honor/ |
Valmistusvuosi | 2 015 |
Kategoria | |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
EAN-koodi | 5050013393397, 3307215915059, 3307216000358, 3307215914953, 3307215914878 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.