- ›Viihde ja elektroniikka
- ›Pelaaminen
- ›Sony PlayStation 4 -pelit
- ›Shadow Tactics: Blades of the Shogun, PS4-peli
Shadow Tactics: Blades of the Shogun, PS4-peli
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Middle Earth: Shadow of War, PS4-peli
Middle Earth: Shadow of Mordor, PS4-peli
Shadow Warrior 3: Definitive Edition, PS4 -peli
F.I.S.T: Forged in Shadow Torch, PS4 -peli
Shadow of The Tomb Raider, PS4 -peli
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sony PlayStation 4 -pelit ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Sony PlayStation 4 -pelit
-
alk. 21 €
Crash Bandicoot 4: It's About Time, PS4 -peli
-
alk. 40 €
NHL 24, PS4 -peli
-
alk. 32 €
Hogwarts Legacy, PS4 -peli
-
alk. 8,99 €
Star Wars Jedi: Fallen Order, PS4 -peli
-
alk. 49 €
Persona 3: Reload, PS4- peli
-
alk. 13 €
Just Dance 2022, PS4 -peli
-
alk. 22 €
Grand Theft Auto (GTA): The Trilogy - The Definitive Edition, PS4/PS5 -peli
-
alk. 20 €
EA Sports UFC 4, PS4-peli
-
alk. 20 €
Ghostbusters: The Video Game Remastered, PS4 -peli
-
alk. 35 €
Dark Souls Trilogy, PS4 -peli
-
alk. 25 €
Spyro Reignited Trilogy, PS4 -peli
-
alk. 24 €
Bloodborne - Game of the Year Edition, PS4-peli
-
alk. 19 €
Bloodborne, PS4-peli
-
alk. 20 €
Grand Theft Auto V (GTA 5), PS4-peli
-
alk. 28 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, PS4 -peli
-
alk. 18 €
Resident Evil 2, PS4-peli
-
alk. 6,90 €
Fallout 76, PS4 -peli
-
alk. 22 €
Red Dead Redemption 2, PS4-peli
Sony PlayStation 4 -peliohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 40 €
Sony DualShock 4 v2, PS4 -ohjain
-
alk. 19 €
Subsonic Pro 4 Wired Controller, PC/PS3/PS4 -peliohjain
-
alk. 59 €
Sony DualShock 4, PS4-ohjain
-
alk. 727 €
Thrustmaster T-GT II, PS5/PS4/PC- rattiohjain + polkimet
-
alk. 22 €
Steelplay MetalTech Wireless Controller, PS4 -ohjain
-
alk. 25 €
PS4 langaton peliohjain
-
alk. 197 €
Nacon Revolution 5 Pro, PC/PS4/PS5 -ohjain
-
alk. 26 €
Gembird JPD-PS4U-01, PS4 -ohjain
-
alk. 85 €
Nacon Revolution Pro Controller V3, PS4-peliohjain
-
alk. 155 €
Nacon Daija Arcade Stick, PS3/PS4 -sauvaohjain
-
alk. 32 €
Geneerinen langaton PS4 -ohjain
-
alk. 31 €
Nacon Compact Controller, PS4 -ohjain
-
alk. 90 €
Sony Playstation VR Aim Controller, PS4 -peliohjain
-
alk. 43 €
White Shark GPW-4006 Centurion, PS3/PS4 -peliohjain
-
alk. 50 €
Spirit of Gamer Predator PS4/PC/mobiili- peliohjain
-
alk. 33 €
Spirit of Gamer Wireless Controller, PS4/PC- peliohjain
-
alk. 35 €
FreaksAndGeeks Wireless Controller for PS4, peliohjain
-
alk. 150 €
Qanba Drone 2, PS4/PS5/PC- sauvaohjain
Shadow Tactics: Blades of the Shogun, PS4-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Daedalic Entertainment, Wendros |
Valmistusvuosi | 2 016 |
Valmistajan tuotesivu | http://www.shadow-tactics.com |
Ikäraja | 18 |
Kategoria | Strategia |
EAN-koodi | 9362478974995 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 21 €
Crash Bandicoot 4: It's About Time, PS4 -peli
-
alk. 40 €
NHL 24, PS4 -peli
-
alk. 32 €
Hogwarts Legacy, PS4 -peli
-
alk. 8,99 €
Star Wars Jedi: Fallen Order, PS4 -peli
-
alk. 49 €
Persona 3: Reload, PS4- peli
-
alk. 13 €
Just Dance 2022, PS4 -peli
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sony-playstation-4-pelit/shadow-tactics-blades-of-the-shogun-ps4-peli/5867126
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.