Tales Of Vesperia: Definitive Edition, PS4 -peli
Tales Of Vesperia: Definitive Edition PlayStation 4:lle on lumoava manga-seikkailu, joka niputtaa yhteen pakettiin koko Tales of -pelisarjan sisällön mukaan lukien alkuperäisen japaninkielisen ääniraidan. Ystävyydestä, rohkeudesta ja itsensä löytämisestä hädän hetkellä kertova Tales Of Vesperia vie pelaajan koko universumia uhkaavan valtataistelun keskelle ja tarjoaa tekemistä jopa 50 tunnin ajaksi pelkän tarinakampanjan parissa. Tales Of Vesperia: Definitive Editionin taustajoukoista löytyy tunnettu manga-taiteilija Kosuke Fujishima, ja pelin tunnelma on JRPG-genreä aidoimmillaan.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tales of Vesperia - Definitive Edition - Sony PlayStation 4 - RPGNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 18,54 € | 25,53 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tales Of Vesperia - Definitive Edition /PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 21,00 € | 24,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tales of Vesperia Definitive Edition PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | varastossa | 24,95 € | 24,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tales Of Vesperia Definitive Edition PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 25,90 € | 28,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Tales Of Vesperia: Definitive Edition, PS4 -peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaTales Of Vesperia: Definitive Edition PlayStation 4:lle on lumoava manga-seikkailu, joka niputtaa yhteen pakettiin koko Tales of -pelisarjan sisällön mukaan lukien alkuperäisen japaninkielisen ääniraidan. Ystävyydestä, rohkeudesta ja itsensä löytämisestä hädän hetkellä kertova Tales Of Vesperia vie pelaajan koko universumia uhkaavan valtataistelun keskelle ja tarjoaa tekemistä jopa 50 tunnin ajaksi pelkän tarinakampanjan parissa. Tales Of Vesperia: Definitive Editionin taustajoukoista löytyy tunnettu manga-taiteilija Kosuke Fujishima, ja pelin tunnelma on JRPG-genreä aidoimmillaan.
Valmistajan tuotesivu | https://www.bandainamcoent.com |
Valmistusvuosi | 2 019 |
Kategoria | Roolipeli |
EAN-koodi | 3391892000009 |
Valmistaja | Namco, Bandai Namco |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.