The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 2 (II), PS4 -peli
The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 2 (II), PS4 -peli osastosta Sony PlayStation 4 -pelit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 19,91 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II - Sony PlayStation 4 - RPGNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 19,91 € | 25,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II /PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 21,95 € | 25,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 24,00 € | 26,40 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,90 €
19,91 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,90 €
21,95 €
24,00 €
The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 2 (II), PS4 -peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | http://www.trailsofcoldsteel.com/cs2/ |
Valmistusvuosi | 2 018 |
Kategoria | |
Roolipeli | On |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
EAN-koodi | 5060540770332, 0859716006277, 5060540770325 |
Hintakehitys
Korkein hinta
24,00 €
Keskihinta
21,95 €
Alin hinta
19,91 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.