Puyo Puyo Tetris 2, PS5 -peli
Puyo Puyo Tetris 2, PS5 -peli osastosta Sony PlayStation 5 -pelit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 16,86 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Puyo Puyo Tetris 2 - Sony PlayStation 5 - 16 - PulmaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 16,86 € | 22,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Puyo Puyo Tetris 2 (Launch Edition) /PlayStation 5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 18,50 € | 22,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Puyo Puyo Tetris 2 Limited Edition PS5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 kpl varastossa | 18,99 € | 18,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Puyo Puyo Tetris 2 PS5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | varastossa | 19,95 € | 19,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Puyo Puyo Tetris 2: Limited Edition PS5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-5 päivää | 39,90 € | 42,30 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,85 €
16,86 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,45 €
18,50 €
Toimitusaika 1 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 18,99 €
18,99 €
19,95 €
39,90 €
Puyo Puyo Tetris 2, PS5 -peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5055277040711, 5055277040728 |
Valmistaja | SEGA |
Valmistajan tuotesivu | https://puyo.sega.com/tetris2/ |
Valmistusvuosi | 2 020 |
Puzzle | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
39,90 €
Keskihinta
22,84 €
Alin hinta
16,86 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.