Ys VIII (8): Lacrimosa of DANA - Deluxe Edition, PS5-peli
Ys VIII: Lacrimosa of Dana on 80-luvulta saakka jatkuneen toimintaroolipelisarjan kahdeksas osa, joka jatkaa hyväksi todetulla linjalla heittäen sekaan entistä toimivamman juonikuvion. Erityisesti sujuvalla taistelumekaniikalla ja loistavalla musiikilla tunneksi tullut Ys-sarja seuraa tällä kertaa Adol Christinin selviytymistarinaa autiosaarelle haaksirikkoutuneen selviytyjäryhmän esitaistelijana. Ys VIII: Lacrimosa of Dana PlayStation 4:lle sisältää tiukkoja taisteluja, vieraan maailman tutkimista sekä uusien haaksirikkoisten pelastamista. Jokainen hahmo tuo oman lisänsä Ys VIII:n tarinaan, ja loppua kohden Lacrimosa of Dana paljastaa myös sinihiuksisen Danan merkityksen tapahtumien keskellä.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ys VIII: Lacrimosa of DANA Deluxe Edition PS5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | varastossa | 32,95 € | 32,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ys VIII: Lacrimosa of DANA - Deluxe Edition - Sony PlayStation 5 - RPGNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 36,56 € | 42,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ys VIII: Lacrimosa of DANA Deluxe Edition /PlayStation 5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 41,50 € | 41,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ys VIII: Lacrimosa of DANA Deluxe Edition PS5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 42,90 € | 47,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Ys VIII (8): Lacrimosa of DANA - Deluxe Edition, PS5-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaYs VIII: Lacrimosa of Dana on 80-luvulta saakka jatkuneen toimintaroolipelisarjan kahdeksas osa, joka jatkaa hyväksi todetulla linjalla heittäen sekaan entistä toimivamman juonikuvion. Erityisesti sujuvalla taistelumekaniikalla ja loistavalla musiikilla tunneksi tullut Ys-sarja seuraa tällä kertaa Adol Christinin selviytymistarinaa autiosaarelle haaksirikkoutuneen selviytyjäryhmän esitaistelijana. Ys VIII: Lacrimosa of Dana PlayStation 4:lle sisältää tiukkoja taisteluja, vieraan maailman tutkimista sekä uusien haaksirikkoisten pelastamista. Jokainen hahmo tuo oman lisänsä Ys VIII:n tarinaan, ja loppua kohden Lacrimosa of Dana paljastaa myös sinihiuksisen Danan merkityksen tapahtumien keskellä.
EAN-koodi | 0810023039648 |
Valmistaja | Falcom |
Valmistajan tuotesivu | http://nisamerica.com/games/ysviii/ |
Valmistusvuosi | 2 022 |
Roolipeli | On |
Toiminta | On |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.