OBH Nordica Artist NF4220N0 Flat & Curl, suoristusrauta
OBH Nordica Artist NF4220N0 Flat & Curl, suoristusrauta osastosta Suoristusraudat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 38,34 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OBH Nordica Suoristusrauta Artist Flat & Curl + Straightener NF4220N0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 38,34 € | 45,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Artist Flat & Curl suoristin/kiharrinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
42,90 € | 47,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Artist Flat & CurlNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 81,99 € | 88,98 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 45,33 €
38,34 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 47,80 €
42,90 €
81,99 €
OBH Nordica Artist NF4220N0 Flat & Curl, suoristusrauta
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | OBH Nordica, Tefal |
Mitat | 409 |
EAN-koodi | 3121040082843 |
Hintakehitys
Korkein hinta
81,99 €
Keskihinta
54,41 €
Alin hinta
38,34 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.