Remington S7970 Wet2straight Pro Straightener, suoristusrauta
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Remington S8500GP Shine Therapy Gift Pack, hiustenkuivaaja + suoristusrauta
Remington S8590 Keratin Therapy Pro, suoristusrauta
Remington S1005 Ceramic Straight 230, suoristusrauta
Remington S9500 Pearl, suoristusrauta
Remington S8500 Shine Therapy, suoristusrauta
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Suoristusraudat ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
-
Remington S8500GP Shine Therapy Gift Pack, hiustenkuivaaja + suoristusrauta
-
Remington S8590 Keratin Therapy Pro, suoristusrauta
-
Remington S1005 Ceramic Straight 230, suoristusrauta
-
Remington S9500 Pearl, suoristusrauta
-
Remington S8500 Shine Therapy, suoristusrauta
-
Remington S8670 Multistyle 5in1, hiustenmuotoilija
-
Remington S1370 215 Slim Hair Straightener, suoristusrauta
-
Remington S9100B PROLuxe Midnight Edition, suoristusrauta
-
Remington S5700 Copper Radiance, suoristusrauta
-
Remington S5860 Botanicals Straightener, suoristusrauta
-
Remington S9880 PROluxe You Adaptive Straightener, suoristusrauta
-
Remington S5901 Coconut Smooth Straightener, suoristusrauta
-
Remington S3505GP Style Edition Straightener Gift Pack, suoristusrauta
-
Remington S8901 HydraLuxe Straightener, suoristusrauta
-
Remington S9001 HydraLuxe Pro Straightener, suoristusrauta
-
Remington S9300 Shine Therapy PRO, suoristusrauta
-
Remington S6700 Sleek & Curl Expert, suoristusrauta
-
Remington S3700 Ceramic Glide 230, suoristusrauta
Katsotuimmat Suoristusraudat
-
alk. 172 €
ghd Gold® Hair Straightener, suoristusrauta
-
alk. 239 €
ghd Platinum+®, suoristusrauta
-
alk. 146 €
Cloud Nine C9 The Touch, suoristusrauta
-
alk. 70 €
BaByliss ST394E Smooth Pro 235, suoristusrauta
-
alk. 224 €
ghd Unplugged® Cordless Styler, suoristusrauta
-
alk. 43 €
Remington S8598 Keratin Protect Intelligent Straightener, suoristusrauta
-
alk. 35 €
Remington CB7400 Straight Brush, suoristusharja
-
alk. 24 €
Remington S6500 Sleek and Curl, suoristusrauta
-
alk. 11 €
Esperanza EBP008 Elisabeth, suoristusrauta
-
alk. 128 €
Philips BHB887/00 Auto Curler 8000, kiharrin
-
alk. 118 €
OSOM Professional OSOM860 Infrared Hair Straightener, suoristusrauta
-
alk. 139 €
OSOM Professional OSOMV1ST Smart Touch Digital Hair Straightener, suoristusrauta
-
alk. 92 €
OSOM Professional OSOM897 Infrared Hair Straightener, hiustenkuivaaja
-
alk. 52 €
OSOM Professional OSOM8012BLHC Hair Crimper, kreppirauta
-
alk. 79 €
Philips BHS732/00 Series 7000 Straightener, suoristusrauta
-
alk. 150 €
Philips BHS838/00 Heated Straightening Brush, suoristusharja
-
alk. 37 €
Jean Louis David JLD- Little Multi Styler 2-In-1 (39992), suoristusrauta
-
alk. 67 €
Remington S7307 Aqualisse Extreme, suoristusrauta
Remington S7970 Wet2straight Pro Straightener, suoristusrauta
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Remington |
EAN-koodi | 5038061112856 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 172 €
ghd Gold® Hair Straightener, suoristusrauta
-
alk. 239 €
ghd Platinum+®, suoristusrauta
-
alk. 146 €
Cloud Nine C9 The Touch, suoristusrauta
-
alk. 70 €
BaByliss ST394E Smooth Pro 235, suoristusrauta
-
alk. 224 €
ghd Unplugged® Cordless Styler, suoristusrauta
-
alk. 43 €
Remington S8598 Keratin Protect Intelligent Straightener, suoristusrauta
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/suoristusraudat/remington-s7970-wet2straight-pro-straightener-suoristusrauta/9744768
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.