Makita MR006GZ CXT/LXT/XGT 12/18/40V, bluetooth-radio (ilman akkua ja laturia)
Makita MR006GZ CXT/LXT/XGT 12/18/40V, bluetooth-radio (ilman akkua ja laturia) osastosta Tarvikkeet ja lisävarusteet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 243,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Radio Makita MR006GZ; 10,8-40 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 243,00 € | 243,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita CXT/LXT/XGT MR006GZ 12/18/40V radio/bluetooth runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
259,00 € | 263,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita MR006GZ Radio ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 264,20 € | 266,19 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 243,00 €
243,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 263,90 €
259,00 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 266,19 €
264,20 €
Makita MR006GZ CXT/LXT/XGT 12/18/40V, bluetooth-radio (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Mitat | |
Pituus | 285 mm |
Leveys | 172 mm |
Korkeus | 441 mm |
Paino | 6,4 kg |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.nl/artikel/mr006gz.html |
Viritin | |
FM | On |
AM | On |
EAN-koodi | 0088381743150, 0883817431508 |
Hintakehitys
Korkein hinta
264,20 €
Keskihinta
255,40 €
Alin hinta
243,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.