OBH Nordica Infiny Mix+, tehoskekoitin
OBH Nordica Infiny Mix+, tehoskekoitin osastosta Tehosekoittimet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 189,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OBH Nordica Infiny Mix+ 1,75 L tehosekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
189,00 € | 193,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Infiny Mix+ -tehosekoitin ja take away -pulloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 229,00 € | 229,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Infiny Mix+ -tehosekoitin, hopea/mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 229,00 € | 233,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 193,90 €
189,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 229,00 €
229,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 233,90 €
229,00 €
OBH Nordica Infiny Mix+, tehoskekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3016667244920 |
Teho | 1 600 W |
Valmistaja | OBH Nordica |
Jäämurskain | On |
Tilavuus | 1,75 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
229,00 €
Keskihinta
215,67 €
Alin hinta
189,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.