LG 43NANO766 (43"), LED-televisio
LG 43NANO766 (43"), LED-televisio osastosta Televisiot nyt edullisimmin kaupasta DNA hintaan 349,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LG 43" NanoCell 4K Smart TV 43NANO766QANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 349,00 € | 353,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG Nano 76 Nanocell 4K 43 tuumainen Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 349,00 € | 361,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG 43nano766qa 43" 4k Uhd Led-tvNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
449,00 € | 449,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG 43NANO76 43" 4K NanoCell TVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 449,00 € | 455,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 353,99 €
349,00 €
449,00 €
LG 43NANO766 (43"), LED-televisio
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 43 tuumaa |
Kuvasuhde | 16:9 |
Paneelin tyyppi | LED |
Valmistaja | LG |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 10 W |
Digi-TV | |
DVB-C | On |
DVB-T | On |
Mitat ilman jalustaa | |
Korkeus | 564 mm |
Syvyys | 57,7 mm |
Paino | 9,2 kg |
Leveys | 927 mm |
Mitat jalustalla | |
Paino | 10,3 kg |
Korkeus | 629 mm |
Leveys | 927 mm |
Syvyys | 249 mm |
Liitettävyys | |
HDMI-liitinten määrä | 3 |
RS232C | On |
Komponenttivideo | 1 |
USB | On |
Kuulokeliitäntä | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Värinormit | |
NTSC 3,58 | On |
NTSC 4,43 | On |
PAL | On |
SECAM | On |
Ultra HD | On |
VESA-kiinnitys | |
Korkeus | 300 mm |
Leveys | 300 mm |
EAN-koodi | 8806091624437 |
Hintakehitys
Korkein hinta
449,00 €
Keskihinta
399,00 €
Alin hinta
349,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.