- ›Viihde ja elektroniikka
- ›TV ja kotiteatteri
- ›Televisiot
- ›LG OLED55G1 (55"), OLED-televisio
LG OLED55G1 (55"), OLED-televisio
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
LG 32LQ6300 (32"), LED-televisio
LG 55UR781C0LK (55"), LED-televisio
LG 65UR73006 (65"), LED-televisio
LG OLED42C35 (42"), OLED-televisio
LG 55UR81006 (55"), LED-televisio
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Televisiot ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Televisiot
-
alk. 105 €
LG 65UR91006 (65"), LED-televisio
-
alk. 499 €
Samsung TU55CU7095 (55"), LED-televisio
-
alk. 1273 €
Sony XR-55X90L (55"), LED-televisio
-
alk. 999 €
Samsung QE65Q80CAT (65"), QLED-televisio
-
alk. 591 €
LG 43UR91006 (43"), LED-televisio
-
alk. 449 €
Samsung UE55AU6905 (55"), LED-televisio
-
alk. 4499 €
Samsung TQ85QN90CAT (85"), QLED-televisio
-
alk. 1426 €
Samsung QE65S90CAT (65"), QD-OLED-televisio
-
alk. 1699 €
Philips 55OLED908 (55"), OLED-televisio
-
alk. 799 €
Sony KD55X85L (55"), LED-televisio
-
alk. 899 €
Philips 65PUS8808 (65"), LED-televisio
-
alk. 799 €
Samsung QE55Q80CAT (55"), QLED-televisio
-
alk. 6499 €
Sony XR-77A95L (77"), OLED-televisio
-
alk. 249 €
Finlux 43G8.1ECI (43"), LED-televisio
-
alk. 329 €
Finlux 43G9.1ECMI (43"), LED-televisio
-
alk. 799 €
Sony KD55X75WL (55"), LED-televisio
-
alk. 999 €
Sony KD-65X85L (65"), OLED-televisio
-
alk. 2191 €
Samsung QE77S90CAT (77"), QD-OLED-televisio
Mediatoistimet sekä Blu-Ray- ja DVD-soittimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 65 €
Google Chromecast 4K (4. gen), langaton mediatoistin
-
alk. 40 €
Google Chromecast Full HD (4. gen), langaton mediatoistin
-
alk. 58 €
Nokia Streaming Box 8000, mediatoistin
-
alk. 159 €
Apple TV 4K 64GB Wi-Fi (MN873 3.gen), mediatoistin
-
alk. 36 €
Amazon Fire TV Stick 4K (3. gen.), mediatoistin
-
alk. 65 €
Xiaomi TV Box S (2nd Gen), multimediatoistin
-
alk. 219 €
Panasonic DP-UB450 Ultra HD, Blu-ray-soitin
-
alk. 60 €
Xiaomi Mi TV Stick 4K, mediatoistin
-
alk. 82 €
LG BP250, Blu-ray -soitin
-
alk. 479 €
Panasonic DMR-BCT76ENK 4k (tallentava, 500 GB), Blu-ray soitin
-
alk. 71 €
Amazon Echo Show 5, langaton kaiutin / mediatoistin
-
alk. 600 €
Panasonic DMR-UBC70EGK, blu-ray -soitin
-
alk. 45 €
Denver DVH-1245, DVD-soitin
-
alk. 1318 €
Google Chromecast (3rd gen), mediatoistin
-
alk. 88 €
Sony BDP-S1700, Blu-ray-soitin
-
alk. 63 €
Amazon Fire TV Stick 4K Max (2.gen.), mediatoistin
-
alk. 47 €
Amazon Fire TV Stick 4K (2.gen.), mediatoistin
-
alk. 20 €
Ugreen Micro USB Chromecast TV Stick
LG OLED55G1 (55"), OLED-televisio
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 55 tuumaa |
Paneelin tyyppi | OLED |
Valmistaja | LG |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 1 228 mm |
Korkeus | 706 mm |
Syvyys | 46,9 mm |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 1 228 mm |
Korkeus | 738 mm |
Syvyys | 251 mm |
Paino | 23 kg |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 300 mm |
Korkeus | 200 mm |
Digi-TV | |
DVB-C | On |
DVB-T | On |
DVB-S | On |
DVB-T2 | On |
DVB-S2 | On |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
Katselukulma | |
Vaaka | 178 astetta |
Pysty | 178 astetta |
VESA-yhteensopiva | On |
Liitettävyys | |
HDMI-liitinten määrä | 4 |
Komposiittivideo | 1 |
Komponenttivideo | 1 |
USB | On |
Bluetooth | On |
Kuulokeliitäntä | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Takuu | 24 kk |
Värinormit | |
NTSC 3,58 | On |
NTSC 4,43 | On |
PAL | On |
SECAM | On |
Ultra HD | On |
EAN-koodi | 8806091153913 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 105 €
LG 65UR91006 (65"), LED-televisio
-
alk. 499 €
Samsung TU55CU7095 (55"), LED-televisio
-
alk. 1273 €
Sony XR-55X90L (55"), LED-televisio
-
alk. 999 €
Samsung QE65Q80CAT (65"), QLED-televisio
-
alk. 591 €
LG 43UR91006 (43"), LED-televisio
-
alk. 449 €
Samsung UE55AU6905 (55"), LED-televisio
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/televisiot/lg-oled55g1-55-oled-televisio/9625922
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.