Philips 24PHS5507 (24"), LED-televisio
Philips 24PHS5507 (24"), LED-televisio osastosta Televisiot nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 155,25 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Televisio Philips 24PHS5507/12 LED 24""Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-6 työpäivät | 155,25 € | 190,24 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 24PHS5507 24" HD Ready LED -televisioNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 178,95 € | 178,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 24†PHS5507 HD Ready LED televisio (2022)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 179,00 € | 183,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 24PHS5507 24" HD Ready LED TVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 179,00 € | 183,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Philips 24phs5507 24"" Led-tvNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 179,18 € | 185,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 24" Televisio 24PHS5507 5500 Sarja - 24" LED-backlit LCD TV - HD LED 720pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 249,00 € | 249,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-6 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 190,24 €
155,25 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 178,95 €
178,95 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 183,90 €
179,00 €
179,18 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 249,00 €
249,00 €
Philips 24PHS5507 (24"), LED-televisio
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 24 tuumaa |
Halkaisija | 60 cm |
Kuvasuhde | 16:9 |
Paneelin tyyppi | LED |
Digi-TV | |
DVB-C | On |
DVB-T | On |
DVB-S | On |
DVB-T2 | On |
DVB-S2 | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 768 px |
Resoluutio (leveys) | 1 366 px |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
Mitat ilman jalustaa | |
Korkeus | 333,1 mm |
Leveys | 550 mm |
Syvyys | 82 mm |
Mitat jalustalla | |
Korkeus | 356 mm |
Leveys | 550 mm |
Syvyys | 148 mm |
VESA-yhteensopiva | On |
Teksti-TV | 1 000 sivua |
Valmistaja | Philips |
EAN-koodi | 8718863033791 |
Hintakehitys
Korkein hinta
249,00 €
Keskihinta
186,73 €
Alin hinta
155,25 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.