Ghost in the Shell (2017, Blu-Ray), elokuva
Ghost in the Shell (2017, Blu-Ray), elokuva osastosta Toimintaelokuvat nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 4,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ghost in the Shell (Blu-ray)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 4,00 € | 6,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ghost In The Shell Blu-rayNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 6,95 € | 11,90 € | Katso tuotetta ▸ |
4,00 €
6,95 €
Ghost in the Shell (2017, Blu-Ray), elokuva
Ilmoita virheellisestä tiedostaOhjaaja | Rupert Sanders |
Valmistusvuosi | 2 017 |
Genre | toiminta / rikos / draama |
Kesto | 107 min |
Kuvasuhde | 1.85:1 |
Käsikirjoittaja | Masamune Shirow (based on the comic 'The Ghost in the Shell' by), Jamie Moss (screenplay) |
Puhutut kielet | Englanti |
Valmistaja | Paramount |
Hintakehitys
Korkein hinta
6,95 €
Keskihinta
5,48 €
Alin hinta
4,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.