Brother DCP-L5500DN, tulostin
Brother DCP-L5500DN, tulostin osastosta Tulostimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 442,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Brother DCP-L5500DN Duplex, LAN, A4 -mustavalkolasertulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 442,90 € | 447,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brother Dcp-l5500dn MfpNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 590 € | 669 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brother DCP-L5500DN - monitoimiprintteri (mustavalko) Lasertulostin Multifunction - Yksivärinen - LaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 597 € | 597 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BROTHER DCP-L5500DN MONITOIMINEN LASER A4 1200 X 1200 DPI 40 PPMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 661 € | 666 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 447,80 €
442,90 €
590 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 597 €
597 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 666 €
661 €
Brother DCP-L5500DN, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Brother |
Valmistajan tuotesivu | http://www.brother.fi/printers/all-in-one-laser/dcp-l5500dn |
Mitat | |
Leveys | 427 mm |
Korkeus | 435 mm |
Syvyys | 486 mm |
Paino | 16,4 kg |
Paperinkäsittely | |
Kaksipuoleinen tulostus | On |
Paperikapasiteetti | 250 arkkia |
Maksimi paperiarkin koko | a4 |
Paperin vastaanottokapasiteetti | 150 arkkia |
Tulostusnopeus | 40 sivua/min |
Liitettävyys | |
Ethernet | On |
USB | On |
Toiminnot | Tulostus |
Käyttöjärjestelmä | |
Linux | On |
Windows 7 | On |
Windows Vista | On |
Windows XP | On |
Windows 8 | On |
Ensimmäisen sivun tulostus | 7,2 s |
Skannausominaisuudet | |
Interpoloidut | 19200x19200 dpi |
Optinen tarkkuus | 1200x1200 dpi |
Kopiointiominaisuudet | 1200x600 dpi |
Laser | On |
Monitoimitulostin | On |
Mustavalko | On |
Muisti | 256 Mt |
LCD-näyttö | On |
EAN-koodi | 4977766753760, 4977766753746 |
Hintakehitys
Korkein hinta
661 €
Keskihinta
573 €
Alin hinta
442,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.