Canon Pixma G3520, tulostin
Canon Pixma G3520, tulostin osastosta Tulostimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 216,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
CANON PIXMA G3520 BKNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 216,90 € | 221,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CANON PIXMA G3520 BK (4467C006)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 219,00 € | 223,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CANON PIXMA G3520 MONITOIMILAITENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 379,00 € | 383,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon Pixma G3520 MonitoimitulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
379,00 € | 383,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Canon Pixma G3520 langaton monitoimitulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
399,00 € | 403,90 € | Katso tuotetta ▸ |
216,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 223,90 €
219,00 €
379,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 403,90 €
399,00 €
Canon Pixma G3520, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Canon |
Valmistajan tuotesivu | https://www.canon.fi/printers/pixma-g3520/specifications/ |
Mitat | |
Leveys | 445 mm |
Korkeus | 167 mm |
Syvyys | 330 mm |
Paino | 6,4 kg |
Paperinkäsittely | |
Kaksipuoleinen tulostus | On |
Paperikapasiteetti | 100 arkkia |
Tulostusnopeus | |
Mustavalkoinen | 9,1 sivua/min |
Väri | 5,5 sivua/min |
Liitettävyys | |
USB | On |
WLAN | On |
Toiminnot | Tulostus |
Käyttöjärjestelmä | |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
Android | On |
iOS | On |
Mac OS | On |
Windows 10 | On |
Kopiointiominaisuudet | |
Kopioiden enimmäismäärä | 99 kpl |
Kopiointinopeus (väri) | 2,6 kopiota/min |
Kopiointinopeus (mv) max | 2,6 kopiota/min |
Suurennus/pienennys | 25-400% |
Monitoimitulostin | On |
Mustesuihku | On |
Väri | On |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (huippu) | 16 |
Virrankäyttö (pois päältä) | 0,2 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 1,2 |
LCD-näyttö | On |
EAN-koodi | 4549292168174 |
Hintakehitys
Korkein hinta
399,00 €
Keskihinta
318,58 €
Alin hinta
216,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.