Epson Surecolor Sc-t3100x 24", tulostin
Epson Surecolor Sc-t3100x 24", tulostin osastosta Tulostimet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 2 541 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Epson Surecolor Sc-t3100x 24"" (a1)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 2 541 € | 2 620 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPSON SureColor SC-T3100XNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 2 924 € | 2 929 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPSON SureColor SC-T3100x 24inch 4x140ml (C11CJ15301A0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 21.5.2024 | 3 480 € | 3 485 € | Katso tuotetta ▸ |
2 541 €
2 924 €
Toimitusaika saatavilla 21.5.2024
Hinta toimituskuluineen 3 485 €
3 480 €
Epson Surecolor Sc-t3100x 24", tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Epson |
Valmistajan tuotesivu | https://www.epson.fi/products/printers/large-format-printers/surecolor-sc-t3100x-220v |
Mitat | |
Leveys | 970 mm |
Korkeus | 245 mm |
Syvyys | 570 mm |
Paino | 38 kg |
Paperinkäsittely | a1 |
Liitettävyys | |
Ethernet | On |
USB | On |
WLAN | On |
Toiminnot | Tulostus |
Käyttöjärjestelmä | |
Windows 7 | On |
Windows Vista | On |
Windows XP | On |
Windows 8 | On |
Mac OS | On |
Windows 10 | On |
Ensimmäisen sivun tulostus | |
Mustavalko | 34 s |
Väri | 34 s |
Mustesuihku | On |
Väri | On |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (huippu) | 28 |
Virrankäyttö (pois päältä) | 0,2 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 8 |
LCD-näyttö | On |
EAN-koodi | 8715946679471 |
Hintakehitys
Korkein hinta
3 480 €
Keskihinta
2 982 €
Alin hinta
2 541 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.