Deltaco Office DELO-0105, sähköpöydän runko
Deltaco Office DELO-0105, sähköpöydän runko osastosta Työpöydät nyt edullisimmin kaupasta Power hintaan 211,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DELTACO OFFICE SÄHKÖINEN TYÖPÖYDÄN RUNKONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 211,00 € | 215,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Deltaco Office Sähköpöydän RunkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
299,00 € | 303,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DELTACO OFFICE DELO-0105 SÄHKÖPÖYDÄN RUNKONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 299,00 € | 304,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DELTACO – OFFICE sähköpöydän runko, 730 - 1230 mm, matala melutaso (DELO-0105)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 319,65 € | 324,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
DELTACO Office 2-Stage Single Motor Electric Sit-stand Desk Frame, 840Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 339,90 € | 344,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 215,70 €
211,00 €
299,00 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 324,55 €
319,65 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 344,80 €
339,90 €
Deltaco Office DELO-0105, sähköpöydän runko
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7333048052407 |
Valmistaja | Deltaco |
Hintakehitys
Korkein hinta
339,90 €
Keskihinta
293,71 €
Alin hinta
211,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.