Deltaco Office DELO-0160, pyörällinen laatikosto
DELO-0160 on liikuteltava, varmatoiminen säilytysratkaisu kaiken tyyppisiin konttoreihin. Laatikosto on suunniteltu niin, että se mahtuu vaivattomasti useimpien työpöytien alle. Siinä on neljä suurta pyörää, joista kaksi on mahdollista lukita paikalleen. Tämän lisäksi laatikon etuosassa on vakautta lisäävä viides pyörä. Laatikossa on mekanismi, jolla saa lukittua sen vetolaatikot samanaikaisesti. Näin voit olla varma siitä, että erilaiset asiakirjat ja toimistotarvikkeet pysyvät turvassa. Tuotteen vankka teräsrakenne ja laadukas jauhelakkaus ehkäisevät ruosteen ja naarmujen syntymistä. Lopputuloksena on se, että laatikoston käyttöikä pysyy pitkänä.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DELTACO TOIMISTOKAAPPI LUKOLLANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 157,00 € | 161,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DELTACO – OFFICE pyörällinen laatikosto, 3 laatikkoa, lukitus, valkoinen (DELO-0160)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 187,80 € | 192,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Deltaco Kaappi pyörillä, jossa on lukko ja 3 laatikkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 194,07 € | 194,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DELTACO OFFICE pyörällinen laatikosto, kolme vetolaatikkoa, kääntyvät pyörät, lukitus, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 198,90 € | 203,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Deltaco Office Pyörällinen LaatikostoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
269,00 € | 273,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Deltaco Office DELO-0160, pyörällinen laatikosto
Ilmoita virheellisestä tiedostaDELO-0160 on liikuteltava, varmatoiminen säilytysratkaisu kaiken tyyppisiin konttoreihin. Laatikosto on suunniteltu niin, että se mahtuu vaivattomasti useimpien työpöytien alle. Siinä on neljä suurta pyörää, joista kaksi on mahdollista lukita paikalleen. Tämän lisäksi laatikon etuosassa on vakautta lisäävä viides pyörä. Laatikossa on mekanismi, jolla saa lukittua sen vetolaatikot samanaikaisesti. Näin voit olla varma siitä, että erilaiset asiakirjat ja toimistotarvikkeet pysyvät turvassa. Tuotteen vankka teräsrakenne ja laadukas jauhelakkaus ehkäisevät ruosteen ja naarmujen syntymistä. Lopputuloksena on se, että laatikoston käyttöikä pysyy pitkänä.
EAN-koodi | 7333048045324 |
Mitat | |
Syvyys | 500 mm |
Korkeus | 639 mm |
Leveys | 395 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.deltaco.fi/tuoteryhm%C3%A4t/huonekalut/DELO-0160 |
Valmistaja | Deltaco |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.