Fellowes Back Angel 8026401, selkätuki
Fellowes Back Angel 8026401, selkätuki osastosta Työtuolit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 66,31 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fellowes SelkäenkeliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 18 päivää | 66,31 € | 73,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
FELLOWES back angel back support (8026401)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 68,40 € | 73,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
FELLOWES back angel back supportNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 72,90 € | 77,80 € | Katso tuotetta ▸ |
66,31 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 73,30 €
68,40 €
72,90 €
Fellowes Back Angel 8026401, selkätuki
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0043859721856, 50043859721851 |
Valmistaja | Fellowes, Inc., Fellowes |
Valmistajan tuotesivu | https://www.fellowes.com/gb/en/products/product-details.aspx?prod=UK-8026401&cat=WORKSPACE-MANAGEMENT&subcat=WORKSPACE_ERGONOMICS&tercat=BACK-SUPPORTS |
Hintakehitys
Korkein hinta
72,90 €
Keskihinta
69,20 €
Alin hinta
66,31 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.