Kensington K50345EU SmartFit SoleMate Pro Elite, jalkatuki
Kensington K50345EU SmartFit SoleMate Pro Elite, jalkatuki osastosta Työtuolit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 77,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kensington SmartFit® SoleMate™ Pro Elite jalkatukiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 77,81 € | 84,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington Ergonomic Foot RestNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 79,90 € | 84,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington Solemate Pro EliteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 92,38 € | 98,37 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington SmartFit SoleMate Pro Elite -jalkatukiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 102,99 € | 107,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kensington Ergonomic Foot Rest (K50345EU)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 22.5.2024 | 109,05 € | 113,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 84,80 €
77,81 €
79,90 €
92,38 €
Toimitusaika 23 päivää
Hinta toimituskuluineen 107,89 €
102,99 €
Toimitusaika saatavilla 22.5.2024
Hinta toimituskuluineen 113,95 €
109,05 €
Kensington K50345EU SmartFit SoleMate Pro Elite, jalkatuki
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5028252596688 |
Valmistaja | ACCO Brands, Kensington |
Valmistajan tuotesivu | https://www.kensington.com/en-gb/p/products/ergonomics/foot-and-seat-rests/smartfit-solemate-pro-elite-ergonomic-foot-rest4/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
109,05 €
Keskihinta
92,43 €
Alin hinta
77,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.