Ledvance LED Worklight Tripod 2x50W 4000 K, kolmijalallinen LED-työvalaisin
Ledvance LED Worklight Tripod 2x50W 4000 K, kolmijalallinen LED-työvalaisin osastosta Työvalaisimet nyt edullisimmin kaupasta Nettilamppu.fi hintaan 122,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LEDVANCE Worklight-LED-valonheitin, jalusta 2x50WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 122,90 € | 122,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEDVANCE TYÖVALOT - TRIPODI 2x50W 4000KNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 132,99 € | 132,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEDVANCE – LED Worklight, 2x50W, 840, Tripod (4058075213999)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 142,10 € | 147,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ledvance LED Worklight, 2x50W, 840, TripodNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 143,90 € | 148,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Led worklight, 2x50w, 840, tripodNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 kpl varastossa | 155,99 € | 160,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ledvance LED kolmijalallinen työvalaisin 2x50 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 196,95 € | 201,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 122,90 €
122,90 €
132,99 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 147,00 €
142,10 €
143,90 €
155,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 201,85 €
196,95 €
Ledvance LED Worklight Tripod 2x50W 4000 K, kolmijalallinen LED-työvalaisin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ledvance |
Mitat | |
Leveys | 680 mm |
Korkeus | 1 800 mm |
Syvyys | 780 mm |
Paino | 48 kg |
Teho | 100 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.ledvance.com/consumer/products/luminaires/consumer-luminaires/worklights/worklights-tripod/index.jsp?productId=ZMP_3530814&classificationId=GPS01_3542179 |
Työvalo | On |
Valoteho | 9 000 lm |
EAN-koodi | 4058075213999 |
Hintakehitys
Korkein hinta
196,95 €
Keskihinta
149,14 €
Alin hinta
122,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.