Ultra Eco USB 3.2 Gen 1 64GB 100MB/s
Ultra Eco USB 3.2 Gen 1 64GB 100MB/s osastosta USB-muistit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 9,61 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SanDisk Ultra Eco - 64GB - USB-tikkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 9,61 € | 15,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ultra Eco USB 3.2 Gen 1 64GB 100MB/sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 11,90 € | 16,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SANDISK – Ultra Eco USB 3.2 Gen 1 64GB 100MB/s (SDCZ96-064G-G46)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 13,60 € | 18,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sandisk Muistitikku 128GB ULTRA ECONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 29,95 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
9,61 €
11,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,50 €
13,60 €
29,95 €
Ultra Eco USB 3.2 Gen 1 64GB 100MB/s
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0619659196097 |
Valmistaja | Sandisk |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,95 €
Keskihinta
16,27 €
Alin hinta
9,61 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.