Bosch HBF010BR1S Serie 2, uuni
Bosch HBF010BR1S Serie 2, uuni osastosta Uunit nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 339,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BOSCH SERIE 2 HBF010BR1S ERILLISUUNINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 339,95 € | 368,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch uuni HBF010BR1S (metalli)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 339,95 € | 369,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch HBF010BR1S Serie 2 -erillisuuni, teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 343,99 € | 393,98 € | Katso tuotetta ▸ |
339,95 €
Toimitusaika 23 päivää
Hinta toimituskuluineen 393,98 €
343,99 €
Bosch HBF010BR1S Serie 2, uuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242005046867 |
Mitat | |
Leveys | 59 cm |
Korkeus | 60 cm |
Syvyys | 55 cm |
Paino | 33 kg |
Valmistaja | Bosch |
Energialuokka | A |
Ominaisuudet | |
Tilavuus | 66 l |
Ylä-/alalämpö | On |
Kiertoilma | On |
Grillitoiminto | On |
Pizzatoiminto | On |
Ajastin | On |
Sulatustoiminto | On |
Luukku | |
Lasien lukumäärä | 3 kpl |
Lapsilukko | On |
Valaisimet | 1 kpl |
Varusteet | 2 kpl |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
343,99 €
Keskihinta
341,30 €
Alin hinta
339,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.