Bosch HBF010BV1S, uuni
Bosch HBF010BV1S, uuni osastosta Uunit nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 343,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch HBF010BV1S Serie 2 -erillisuuni, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 343,99 € | 393,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Hbf010bv1s ErillisuuniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
379,00 € | 408,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOSCH HBF010BV1S KALUSTEUUNINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 399,00 € | 443,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Uuni HBF010BV1S (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 800 € | 844 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 393,98 €
343,99 €
379,00 €
399,00 €
800 €
Bosch HBF010BV1S, uuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242005257164 |
Mitat | |
Leveys | 59 cm |
Korkeus | 60 cm |
Syvyys | 55 cm |
Paino | 33 kg |
Valmistaja | Bosch |
Energialuokka | A |
Ominaisuudet | |
Tilavuus | 66 l |
Ylä-/alalämpö | On |
Kiertoilma | On |
Grillitoiminto | On |
Pizzatoiminto | On |
Ajastin | On |
Sulatustoiminto | On |
Luukku | |
Lasien lukumäärä | 3 kpl |
Lapsilukko | On |
Valaisimet | 1 kpl |
Varusteet | 2 kpl |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
800 €
Keskihinta
480,49 €
Alin hinta
343,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.