Dymo M10, kirje- ja pakettivaaka
Dymo M10, kirje- ja pakettivaaka osastosta Vaa'at nyt edullisimmin kaupasta Clas Ohlson Oy hintaan 89,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kirje- ja pakettivaaka DYMO M10Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 89,99 € | 89,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DYMO M10 USB Postivaaka 10kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 96,00 € | 102,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DYMO M10 KirjevaakaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 96,10 € | 98,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DYMO – M10 letter and parcel scale, digital display, USB, 10kg, silver/black (S0929010)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 98,50 € | 103,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dymo M10 -kirjevaaka, 10 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 106,99 € | 111,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Scale M10 Mail and shipping 10 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 110,90 € | 115,80 € | Katso tuotetta ▸ |
89,99 €
96,00 €
96,10 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 103,40 €
98,50 €
106,99 €
110,90 €
Dymo M10, kirje- ja pakettivaaka
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3501170929018 |
Valmistaja | Dymo |
Maksimipaino | 10 kg |
Mitat | |
Leveys | 20 mm |
Paino | 1,56 kg |
Tarkkuus | 2000 grammaa |
Paristo | AAA |
Hintakehitys
Korkein hinta
110,90 €
Keskihinta
99,75 €
Alin hinta
89,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.