Dymo M2, kirjevaaka
Dymo M2, kirjevaaka osastosta Vaa'at nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 48,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DYMO M2 KirjevaakaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 48,30 € | 50,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dymo M2 2kg digitaalivaakaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,90 € | 54,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dymo M2 -kirjevaaka, 2 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 50,99 € | 55,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DYMO – M2 letter scale, digital display, 2kg, black (S0928990)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 58,95 € | 63,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
48,30 €
49,90 €
50,99 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 63,85 €
58,95 €
Dymo M2, kirjevaaka
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3501170928998 |
Valmistaja | Dymo |
Mitat | 0,5 |
Paristo | AAA |
Hintakehitys
Korkein hinta
58,95 €
Keskihinta
52,04 €
Alin hinta
48,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.