Dymo S50, pakettivaaka
Dymo S50, pakettivaaka osastosta Vaa'at nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 179,40 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DYMO S50 PakettivaakaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 179,40 € | 181,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pakettivaaka DYMO S50Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 199,00 € | 199,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DYMO – S50 parcel scale, digital display, USB, 50kg, black (S0929020)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 204,40 € | 209,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dymo S50 -pakettivaaka, 50 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 254,99 € | 259,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
179,40 €
199,00 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 209,30 €
204,40 €
254,99 €
Dymo S50, pakettivaaka
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3501170929025 |
Valmistaja | Dymo |
Maksimipaino | 50 kg |
Mitat | 4,58 |
Paristo | AAA |
Hintakehitys
Korkein hinta
254,99 €
Keskihinta
209,45 €
Alin hinta
179,40 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.