Xiaomi Amazfit Smart Scale (A2003), kehoanalyysivaaka
Xiaomi Amazfit Smart Scale (A2003), kehoanalyysivaaka osastosta Vaa'at nyt edullisimmin kaupasta e-ville.com hintaan 49,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Amazfit Smart Scale -henkilövaakaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 49,95 € | 54,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Amazfit Smart Scale -henkilövaaka, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 49,99 € | 54,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Amazfit Smart Scale -henkilövaaka, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 52,99 € | 62,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Amazfit - Aurora Smart Scale WeightNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 53,95 € | 53,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Amazfit Älyvaaka Älyvaaka - Aurora GradientNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 53,95 € | 53,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 54,45 €
49,95 €
49,99 €
52,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,95 €
53,95 €
Xiaomi Amazfit Smart Scale (A2003), kehoanalyysivaaka
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Xiaomi Amazfit, Xiaomi |
Maksimipaino | 180 kg |
Mitat | |
Leveys | 320 mm |
Korkeus | 25 mm |
Syvyys | 320 mm |
Paino | 2,2 kg |
Paristo | 4 x AAA |
Tarkkuus | 50 grammaa |
EAN-koodi | 6972596101260, 6971828190034 |
Hintakehitys
Korkein hinta
53,95 €
Keskihinta
52,17 €
Alin hinta
49,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.