Airam Smart LED Strip 12V 4,8W/m RGBTW, älyvalonauha 2 m
Led 12 V 4,8 W 200 lm/m. Muuntaja AC 220 - 240 V IP20, led-nauha IP54. Polttoikä 15 000 tuntia. Käyttöympäristön lämpötila 0° … +25°. Hyvä värintoisto CRI > 80. Jatkuva tasainen spektri, ei värivääristymiä. Värilämpötila 2700 K - 6500 K. RGB, valon väriä voi vaihtaa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Airam SmartHome LED-nauha RGBW 2700K 2 mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 24,90 € | 26,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Airam SmartHome Strip -LEDnauha 2 m, 12 V, RGBW, WiFiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 27,95 € | 32,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Airam SmartHome Strip -LEDnauha 2 m, 12 V, RGBW, WiFiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 27,99 € | 32,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Airam SmartHome Led Strip 12V 12W/m RGBTW 2m led valonauhaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
28,95 € | 33,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Led-valonauha Airam Smart Strip 2m RGBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 32,90 € | 38,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Airam Smart LED Strip 12V 4,8W/m RGBTW, älyvalonauha 2 m
Ilmoita virheellisestä tiedostaLed 12 V 4,8 W 200 lm/m. Muuntaja AC 220 - 240 V IP20, led-nauha IP54. Polttoikä 15 000 tuntia. Käyttöympäristön lämpötila 0° … +25°. Hyvä värintoisto CRI > 80. Jatkuva tasainen spektri, ei värivääristymiä. Värilämpötila 2700 K - 6500 K. RGB, valon väriä voi vaihtaa.
EAN-koodi | 6435200280862 |
Valmistaja | Airam Electric Oy Ab, Airam |
Valmistajan tuotesivu | https://www.airam.fi/tuote/smart-led-strip-12v-4-8w-m-rgbtw-2m-9610357 |
Teho | 4,8 W |
ValmistajanTuotekoodi | 9610357 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.