Kanlux 33327 - LED-porrasvalaistus ERINUS LED/0,8W/12V 4000K harmaa
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Kanlux 27569 - Kattovalaisin RITI 1xGU10 / 25W / 230V valkoinen
Kanlux 18121 - LED-kattovalaisin anturilla FOGLER LED/14W/230V
Kanlux Fogler 2x40W ceiling lamp (18120)
Kanlux 33381 - LED Kiinteä valo BENO LED/18W/230V 3000K valkoinen IP54
Kanlux 27575 - Upotettava valaisin MINI RITI 1xGU10 / 25W / 230V musta / kulta
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Valaisimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-13 %
54,90 €
Schleich 42535 - Horse Adventures, auto ja traileri -leikkisetti
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-13 %
41,90 €
Dagsmark Koiranruoka 10 kg Lappi
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-12 %
78,23 €
Iittala Festivo, kynttilänjalka 215 mm
-
-9 %
136,00 €
Iittala Aalto, maljakko 160 mm
Samankaltaisia tuotteita
-
Kanlux 27569 - Kattovalaisin RITI 1xGU10 / 25W / 230V valkoinen
-
Kanlux 18121 - LED-kattovalaisin anturilla FOGLER LED/14W/230V
-
Kanlux Fogler 2x40W ceiling lamp (18120)
-
Kanlux 33381 - LED Kiinteä valo BENO LED/18W/230V 3000K valkoinen IP54
-
Kanlux 27575 - Upotettava valaisin MINI RITI 1xGU10 / 25W / 230V musta / kulta
-
Kanlux 25677 - Kattovalo MERSA 3xE27/40W/230V beige
-
Kanlux 29051 - Kattovalaisin MERSA 3xE27 / 40W / 230V
-
Kanlux 27089 - LED Porrasvalo TERRA LED/0,8W/12V 3000K
-
Kanlux 31173 - Kiinteä LED-paneeli BAREV LED/40W/230V 4000K 60x60 cm
-
Kanlux 37331 - Himmennettävä LED-kattovalaisin ARVOS LED/37W/230V valkoinen + +kaukosäädin
-
Kanlux 37330 - Himmennettävä LED-kattovalaisin ARVOS LED/37W/230V musta + +kaukosäädin
-
Kanlux 33330 - LED-porrasvalaisin ERINUS LED/1,5W/12V 3000K harmaa
-
Kanlux 33417 - LED-portaikkovalaisin ERINUS LED / 1,5W / 12V 4000K musta
-
Kanlux staircase lighting Staircase LED 0.8W 12V APUS LED B-NW black 14lm 4000K 26538
-
Kanlux 32949 - LED-ulkovalaisin anturilla BENO LED/18W/230V 4000K IP54
-
Kanlux NOVIA valaisin 220 D 2x max20W IP44 GU10 220V
-
Kanlux 33562 - LED Kylpyhuoneen upotettava valo ROUNDA LED/6W/230V IP44 musta
-
Kanlux 33160 - Upotettava valaisin AJAS 10W musta
Katsotuimmat Valaisimet
-
alk. 20 €
Laavalamppu
-
alk. 29 €
K-FAB Sophia, pöytävalaisin 41 cm
-
alk. 50 €
Riippuvalo Tattoo 6212 3x suora, kulta
-
alk. 48 €
Paulmann LED-maauppovalaisin Special Line Solar Cube
-
alk. 10 €
Osram LED-lamppu DULUX D LED 18W/830 G24d2 G24d-2
-
alk. 535 €
Artek Aalto A330S Golden Bell, riippuvalaisin
-
alk. 45 €
Eglo Pandella 98908, kylpyhuoneen led-peilivalo 11 W
-
alk. 46 €
Philips - LED-himmennettävä kylpyhuoneen kattovalaisin SCENE SWITCH LED / 18W / 230V IP44 2700K
-
alk. 6,90 €
Deltaco Smart Home SH-LE27RGB, WiFi-älylamppu 9 W, E27
-
alk. 95 €
Konstsmide 7467-000 LED terassivalosarja
-
alk. 29 €
K-FAB Sophia Voile, pöytävalaisin 41 cm
-
alk. 14 €
Aigostar - LED Himmennettävä kannettava yövalo LED/1W/5V 6500K+ USB
-
alk. 57 €
Philips Hue White Ambiance E27 6W, 2 kpl
-
alk. 79 €
Eglo Calemar-S 99x24cm plafondi
-
alk. 6,30 €
Immax NEO 07087-5 - Kaukosäädin RGB+CCT Wi-Fi Tuya
-
alk. 665 €
Dedolight LED-valaisin DLED4-D, Daylight
-
alk. 7,29 €
Briloner 8311-019 - LED Kylpyhuoneen upotettava valo LED/5W/230V IP44
-
alk. 45 €
Garden Lights 6210011 Muuntaja 220-240 V, plug-in 0-60 W
Kanlux 33327 - LED-porrasvalaistus ERINUS LED/0,8W/12V 4000K harmaa
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5905339333278 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 20 €
Laavalamppu
-
alk. 29 €
K-FAB Sophia, pöytävalaisin 41 cm
-
alk. 50 €
Riippuvalo Tattoo 6212 3x suora, kulta
-
alk. 48 €
Paulmann LED-maauppovalaisin Special Line Solar Cube
-
alk. 10 €
Osram LED-lamppu DULUX D LED 18W/830 G24d2 G24d-2
-
alk. 535 €
Artek Aalto A330S Golden Bell, riippuvalaisin
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/valaisimet/kanlux-33327-led-porrasvalaistus-erinus-led08w12v-4000k-harmaa/10855855
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.