Nedis SmartLife WIFILS50CRGBW, älyohjattava led-nauha 5 m
Nedis SmartLife WIFILS50CRGBW, älyohjattava led-nauha 5 m osastosta Valaisimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 28,91 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nedis SmartLife LED-NauhaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 28,91 € | 35,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nedis Wifi Led Strip Rgb 5mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 29,76 € | 35,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SmartLife LED-Nauha | Wi-Fi | Kylmä Valkoinen / Lämmin Valkoinen / RGB | SMD | 5.00 m | IP44 | 2700 - 6500 K | 960 lm | Android / IOSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 29,90 € | 35,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nedis SmartLife -LED-valonauha, valkoisen sävyt + RGB, Wi-Fi, 5 mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 34,95 € | 39,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
28,91 €
29,76 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 35,80 €
29,90 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 39,45 €
34,95 €
Nedis SmartLife WIFILS50CRGBW, älyohjattava led-nauha 5 m
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5412810303106 |
Valmistaja | Nedis |
Valmistajan tuotesivu | https://nedis.com/en-us/product/lighting/decorative-lighting/led-lights/550690705/wi-fi-smart-led-strip-full-colour-and-warm-to-cool-white-5m |
Hintakehitys
Korkein hinta
34,95 €
Keskihinta
30,88 €
Alin hinta
28,91 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.