Nexa MWMR-251, uppoasennettava rasiahimmennin
Sisäänrakennettu himmennin kiinteään asennukseen. Pieni ja kompakti, jossa palautusjousisen katkaisimen (230 V) tulo. Säädettävissä etureunaohjatun vaihehimmennyksen ja takareunaohjatun vaihehimmennyksen välillä sekä alin himmennystaso. Vastaanotin tarvitsee sekä vaiheen että nollan.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
NEXA MYCR-250 PISTOKE HIMMENNYS TOIMINNOLLANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 24,90 € | 29,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NEXA MWMR-251 HIMMENNIN 250 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 27,90 € | 32,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nexa MWMR-251 Himmenninvastaanotin, System Nexa Himmenninvastaanotin 250 W kiinteään asennukseen. Pieni ja kompakti koko ja tulo palautuvalle kytkimelle (230 VAC).Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 26,00 € | 27,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nexa Mwmr-251 Himmennin Virrankatkaisijaan..Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 26,04 € | 32,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Uppoasennettava himmenninvastaanotin Nexa MWMR-251Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 27,95 € | 27,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
MWMR-251 Annoksen himmentin virralle brNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 27,95 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
MWMR-251 RasiahimmenninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
27,99 € | 33,19 € | Katso tuotetta ▸ |
Nexa MWMR-251, uppoasennettava rasiahimmennin
Ilmoita virheellisestä tiedostaSisäänrakennettu himmennin kiinteään asennukseen. Pieni ja kompakti, jossa palautusjousisen katkaisimen (230 V) tulo. Säädettävissä etureunaohjatun vaihehimmennyksen ja takareunaohjatun vaihehimmennyksen välillä sekä alin himmennystaso. Vastaanotin tarvitsee sekä vaiheen että nollan.
EAN-koodi | 7330545145687, 7330545146325 |
Valmistaja | Nexa AB, NEXA |
Valmistajan tuotesivu | http://www.nexa.se/wp-content/uploads/2018/10/MWMR-251_manual_FI.pdf |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.