Nexa MYCR-250 Plug-In, himmennin
Nexa MYCR-250 Plug-In, himmennin osastosta Valaisimet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 20,85 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
MYCR-250 plug-in dimmer, System Nexa 433.92MHz, up to 32 memory slots, white (14632)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 20,85 € | 25,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NEXA – MWMR-251 Dose dimmer, adjustable lowest dimmer level, smart mode, white (14568)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 22,25 € | 27,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ä„lypistorasia himmennin Nexa MYCR-250Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 24,95 € | 24,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MYCR-250 plug-in himmennin 1-pakkausNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 25,95 € | 29,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nexa Mycr-250 HimmenninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 26,66 € | 32,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
MYCR-250 Pistorasiaan kytkettävä himmennin, 1/pakk.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
29,99 € | 35,19 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 25,75 €
20,85 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 27,15 €
22,25 €
24,95 €
25,95 €
26,66 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 35,19 €
29,99 €
Nexa MYCR-250 Plug-In, himmennin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7330545146325, 7330545145687 |
Valmistaja | Nexa |
Valmistajan tuotesivu | https://www.nexa.se/vara-produkter/system-nexa/mottagare-dimmers/mycr-250-plug-in |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,99 €
Keskihinta
25,11 €
Alin hinta
20,85 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.