Nordlux Bronx 24 2700K led-plafondi
Nordlux Bronx 24 2700K led-plafondi osastosta Valaisimet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 31,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nordlux OJA 47246001 Plafondi 15W:n LED, 2700KNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 31,00 € | 32,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nordlux Oja 24 2700K led-plafondiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,00 € | 43,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LED-kattovalaisin Oja 24 IP20 2 700 K, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
51,90 € | 59,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,99 €
31,00 €
39,00 €
51,90 €
Nordlux Bronx 24 2700K led-plafondi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5701581413283 |
Valmistaja | Nordlux |
Hintakehitys
Korkein hinta
51,90 €
Keskihinta
40,63 €
Alin hinta
31,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.