Philips Hue - Sana Wall Light Black - White & Color Ambiance - Bluetooth
Philips Hue - Sana Wall Light Black - White & Color Ambiance - Bluetooth osastosta Valaisimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 169,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Sana HUE -älyseinävalaisin, BT, White and color ambiance, musta, 25,5 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 169,99 € | 174,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Hue - Sana Wall Light - White & Color Ambiance - SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 184,50 € | 184,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PHILIPS HUE SANA WALL BLACK 20W 24V (929003052901)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 219,00 € | 223,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Hue Sana LED-seinävalaisin, RGBW, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 219,90 € | 219,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 174,89 €
169,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 184,50 €
184,50 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 223,90 €
219,00 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 219,90 €
219,90 €
Philips Hue - Sana Wall Light Black - White & Color Ambiance - Bluetooth
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8718696174531, 8718696174548, 8719514343382 |
Valmistaja | Philips |
Hintakehitys
Korkein hinta
219,90 €
Keskihinta
198,35 €
Alin hinta
169,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.